Пристрої для прибирання STIHL
Сила повітря наводить порядок!
Садовий пилосос, SH 56 /бензиновий
Бензиновий садовий пилосос із двигуном 2-МІХ
7679
грн.
Технічні характеристики
Потужний садовий пилосос для прибирання листя, трави, гілля, дрібного садовго сміття. Серійно з комплектом для переобладнання у повітродувний пристрій. Із великим  круглим соплом, економним двигуном 2-MIX, великим текстильним мішком на блискавці.
Садовий пилосос, SH 86 /бензиновий
Потужний бензиновий садовий пилосос
10249
грн.
Технічні характеристики
Дуже потужний садовий пилосос. Ідеально підходить для прибирання великих територій. Плавне регулювання обертів, пускова ручка STIHL ElastoStart, антивібраційна система STIHL, економний двигун 2-MIX, фільтр HD2. Серійно з круглим та плоским соплом для переоснащення у повітродувку. Ергономічну роботу забезпечують фіксатор важеля газу та ручка з м'яким покриттям.
Садовий пилосос SHE 71 / електричний
Легкий і тихий електричний садовий пилосос
2949
грн.
3279
грн.
Технічні характеристики
Малошумний електричний садовий пилосос. Оптимально підходить для прибирання листя та залишків трави біля будинку. Серійно оснащений насадкою для використання як повітродувний пристрій. Переобладнання садового пилососу у повітродувний пристрій і навпаки відбувається без жодного інструменту.
Садовий пилосос SHE 81 / електричний
Потужний та малошумний електричний садовий пилосос
3689
грн.
4099
грн.
Технічні характеристики
Потужний електричний садовий пилосос. Комбінована ручка управління з м'яким покриттям, електронне регулювання кількості обертів, компактні габарити і тихий двигун забезпечують високий комфорт під час роботи. Конструкція садового пилососа STIHL SHE 81 передбачає легке переобладнання у повітродувку без додаткового інструменту.
Пилосос SE 62
Високоякісний пилосос для сухого та вологого прибирання
4609
грн.
Технічні характеристики
Пил, бруд та рідина прибираються швидко та легко – як у приміщенні, так і надворі. На вибір сухе та вологе прибирання, із функцією очищення фільтру, алюмінієвою всмоктувальною трубою та напрямними роликами з фіксатором. Із вбудованим відділенням для приладдя. Довжина шланга 2,5 м. Із щілинною, універсальною та підлоговою насадками.
Пилосос SE 62 E
Пилосос із автоматикою включення через електроінструмент
5849
грн.
Технічні характеристики
Зручний та практичний пилосос для сухого та вологого прибирання з автоматичним включенням та розеткою для підключення електроінструменту (E). Пилосос автоматично вмикається та вимикається одночасно з електроінструментом. З функцією очищення фільтру, те- лескопічною всмоктувальною трубою та насадкою для підлоги з переключенням режимів. Із відділенням для приладдя. Довжина шланга 3,5 м. Із щілинною, універсальною та підлоговою насадками, адаптером для електроінструменту.
Підмітальний пристрій KG 550
Надійний підмітальний пристрій
5069
грн.
5629
грн.
Технічні характеристики
Надійний підмітальний пристрій із двома дисковими щітками для підмітання ділянок із твердим покриттям площею до 300 м². Місткий контейнер дуже легко очищується від сміття за допомогою зручних ручок. Підмітальний пристрій STIHL KG 550 швидко та ретельно підмітає бетонні, асфальтовані та брущаті поверхні. Із підмітальною системою STIHL MultiClean, 8-ступеневим центральним налаштуванням висоти, боковими напрямними роликами, довговічним редуктором, зносостійкими нейлоновими щітками.
Підмітальний пристрій KG 770
Для професійного підмітання великих територій
11069
грн.
12299
грн.
Технічні характеристики
Високоефективний підмітальний пристрій для поверхні з твердим покриттям площею до 1500 м². Підмітальна система STIHL Multi-Clean PLUS (з двома дисковими щітками і підмітальним валиком) впорається з будь-яким видом сміття. Щітки з міцного нейлону, що виступають з боків дозволяють доягти максимального ефекту, забезпечуючи чистоту з країв і вздовж бордюрів. Пристрій оснащений містким резурвуаром для сміття на 50 літрів.