Міні-мийки STIHL
Міцний бруд - блискучий результат!
Ціни вказані станом на 01 листопада 2021 року
RE 90
Міні-мийка компакт-класу
4299
грн.
Технічні характеристики
Нова міні-мийка для домашнього господарства, незважаючи на свої компактні габарити, оснащена всім необхідним для ефективної роботи.
RE 100
Мийка високого тиску
6559
грн.
Технічні характеристики
Зносостійка мийка високого тиску STIHL RE 100 оснащена багатьма зручними та функціональними деталями. Алюмінієва головка насоса, тихий індукційний двигун, вбудоване шасі, комплект для нанесення миючого засобу із пляшкою, роторною та плоскоструменевою форсункою із регулюванням тиску.
RE 120
Потужна мийка високого тиску
10249
грн.
Технічні характеристики
Потужна мийка високого тиску (125 бар) з ергономічним оснащенням. Пляшка для розпилювання миючого засобу із дозуванням, міцна алюмінієва ручка для транспортування, надійний та міцний армований шланг високого тиску 8м, тримачі електрокабелю, відділення для зберігання форсунок.
RE 130 PLUS
Мийка високого тиску з барабаном для шланга
12299
грн.
Технічні характеристики
Потужна мийка високого тиску (135-бар) з барабаном для зручного намотування та зберігання 9-метрового армованого сталлю шланга.
RE 232
Професійна мийка із тиском 145 бар
28699
грн.
Технічні характеристики
Ідеальна професійна мийка високого тиску початкового рівня. Ергономічне професійне сопло STIHL, армований сталлю шланг високого тиску довжиною 10 метрів.
RE 362
Мийка для холодної води професійного класу
35879
грн.
Технічні характеристики
Латунна головка насоса, керамічні поршні, регулювання тиску та кількості води, манометр, дозувальна система миючого засобу.
Також у продажу:
  • Мийки високого тиску
  • Миючі засоби
  • Пилососи для сухого та вологого прибирання